O firmie

Firma Keter Lighting jest nową firmą na rynku oświetleniowym oferującą lampy typu - spoty, plafony, kinkiety, żyrandole oraz lampy wiszące. Ciągle dbamy o wzbogacanie naszej oferty o nowoczesne lampy, które aktualnie dominują pod względem trendów. Firma została założona przez młody, dynamiczny zespół ludzi, którzy zdobytą wiedzę oraz doświadczenie w branży oświetleniowej chcą wykorzystać w tworzeniu nowej marki. Nasze produkty wykonane są z wysokiej jakości komponentów, posiadających atesty i certyfikaty zgodności z normami UE. Głównym celem naszych działań jest zapewnienie satysfakcji odbiorców z wysokiej jakości produktu, szybkiej dostępności towaru oraz budowanie więzi handlowych na zwiększającym się systematycznie obszarze dystrybucji naszych wyrobów.

Zapraszamy do współpracy z nami i mamy ogromną nadzieję, że nasza oferta przypadnie Państwu do gustu i spełni wszelkie oczekiwania co zaowocuje naszą przyszłą współpracą.

Nowoczesny desing

Produkty Keter Lighting są stworzone z myślą o nowoczesnych wnętrzach. Każda lampa przechodzi szereg zmian i poprawek zanim trafi do konsumenta w idealnym połączeniu elementów oraz kolorów.

Jakość

Wszystkie nasze produkty posiadają wymagane atesty oraz certyfikaty. Do produkcji lamp używamy tylko i wyłącznie najlepszych materiałów dostępnych na rynku.

Konkurencyjne ceny

Jesteśmy firmą, która za swoje motto przybrała hasło "Jakość pamięta się o wiele dłużej niż cenę". Nasza oferta cenowa została przygotowana w trosce o naszego klienta.

Zapraszamy serdecznie

Firma Keter Lighting jest nową firmą na rynku oświetleniowym oferującą lampy typu - spoty, plafony, kinkiety, żyrandole oraz lampy wiszące. Ciągle dbamy o wzbogacanie naszej oferty o nowoczesne lampy, które aktualnie dominują pod względem trendów. Głównym celem naszych działań jest zapewnienie satysfakcji odbiorców z wysokiej jakości produktu oraz szybkiej dostępności towaru oraz budowanie więzi handlowych na zwiększającym się systematycznie obszarze dystrybucji naszych wyrobów.

Dowiedź się więcej>